Strona głównaTechnologieWideodomofony Hikvision — przegląd

Wideodomofony Hikvision — przegląd

Wideodomofon Hikvision to innowacyjne urządzenia, które działają poprzez sieć lokalną w domu, wiejskiej wiosce lub przedsiębiorstwie. Zawiera panel połączeń, kamerę wideo IP, mikrofon, głośniki i klawiaturę do wybierania numeru. Terminal klienta to komputer, laptop, tablet, a nawet smartfon. W razie potrzeby możesz skonfigurować zdalny dostęp i otwierać drzwi z dowolnego miejsca na świecie.

Wideodomofony IP do prywatnego domu zapewniają lepszą transmisję dźwięku i obrazu w porównaniu do analogowych i są łatwiejsze w instalacji dzięki podłączeniu do istniejącej domowej sieci lokalnej.

Domofony IP Hikvision można łatwo zintegrować z systemem inteligentnego domu, zapewniają wysoką jakość obrazu i mają wbudowane przełączniki PoE do transmisji sygnału przez skrętkę. Posiadamy również wideodomofony z modułem Wi-Fi, są modele z funkcją kompresji wideo oraz kartami pamięci do nagrywania wideo i rozmów. Większość modeli wyposażona jest w ekran dotykowy, istnieją wersje z funkcją robienia zdjęć i nagrywania wiadomości od zwiedzających.

Zalety domofonów IP:

  • Nie ma potrzeby stosowania przełączników i skręconych pętli. Sygnały z kamer wideo i panelu wywoławczego przesyłane są przez Wi-Fi lub skrętkę.
  • Wbudowane PoE, wejście/wyjście alarmowe.
  • Możliwość zdalnego połączenia za pomocą laptopa, tabletu lub smartfona. Aby to zrobić, po prostu zainstaluj aplikację na urządzeniu.
  • Nagrywanie wideo na żądanie lub w wyniku wykrycia ruchu.
  • Wideodomofon IP do mieszkania jest droższy niż analogowy, ale ma szerszą funkcjonalność i ogólnie zapewnia wyższą jakość obrazu.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne