Strona głównaUncategorizedZnajdź dobrą księgową na portalu Znany Księgowy.

Znajdź dobrą księgową na portalu Znany Księgowy.

Pomysł zrobienia czegoś dużego był w naszych głowach od zawsze. Chcemy zawsze myśleć na dużą skalę. Chcemy pomagać klientom. Marzymy rozwijać polską przedsiębiorczość. Dążymy aby polskie firmy rosły w siłę. Postanowiliśmy pomagać poprzez rzetelne usługi księgowe, które zapewniają nasi partnerzy w całym kraju. Wybierz jedno biuro rozliczeniowe z którym współpracujemy i przekonaj się, że warto jest robić biznes u naszego boku. Większość spraw załatwiamy drogą elektroniczną. Dlaczego my? Naszą pracę wykonujemy rzetelnie i sumiennie. Szukasz terminowego biura księgowego, które oferuje pełne usługi księgowe oraz rachunkowe? Jeżeli tak to trafiłeś w odpowiednie miejsce.

Zakres usług oferowanych przez biuro rachunkowe

Do powierzonych zadań podchodzimy z pełnym zaangażowaniem a na pierwszym miejscu zawsze stawiamy dobro naszego klienta. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą usług. Jesteśmy po to, żeby rozwiązywać państwa problemy. Oferujemy specjalistyczną księgowość wspólnot mieszkaniowych. Pomagamy w poruszaniu się pośród licznych przepisów prawnych. Uporządkujemy waszą dokumentację. Nasza oferta usług obejmuje szeroki zakres usług księgowych w tym między innymi: prowadzenie ksiąg przychodów oraz rozchodów, ewidencja kosztów i przychodów; ewidencja środków trwałych; ewidencja wyposażenia, ewidencje podatku od towarów oraz usług; obsługa pracowników, rozliczenia właścicieli; rozliczenia z urzędem skarbowym i zakładem ubezpieczeń społecznych. A może chcesz się dowiedzieć, jak możemy pomóc twojej firmie? Napisz do naszego biura lub zadzwoń. Oferujemy różne ceny za usługi księgowe. Na wysokość abonamentu duży wpływ mają: liczba wspólników, liczba zatrudnionych pracowników, ilość dokumentów księgowych, forma prawna firmy, wysokość przychodu. Rozpoczynasz działalność? Nie musisz się obawiać formalności z tym związanych, pomożemy państwu wystartować, współpracujemy z przedstawicielami zajmującymi się sprzedażą kas fiskalnych czy prowadzeniem przeszkoleń z bhp, nie musisz nigdzie jeździć, wszystko możemy załatwić na miejscu. Biuro rachunkowe Znany Księgowy świadczy usługi księgowe – sprawdź jakie www.znany-ksiegowy.pl . Mamy konkurencyjne ceny i rabaty dla nowych klientów. Informujemy o kwotach i terminach wyliczonego podatku, składek zusowskich poprzez wiadomość e-mail czy sms do klienta. Napisz do nas lub zadzwoń.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne